Anasayfa | Site Haritası | Görüş ve Önerileriniz | İletişim | English
Hakkımızda
Anasayfa / Hakkımızda / Karland Hakkında

Karland Hakkında

Sektörün öncü kuruluşlarından Kıraça Holding'in bir üyesi olan Karland, 1999 yılında kurulmuştur. Otomotiv yenileme pazarının en güçlü ve kurumsal şirketi haline gelen Karland, uluslararası düzeyde kalitesi belgelenmiş ürünleri Türk Pazarına sunarak sektörde güç ve güvenin simgesi haline gelmiştir. İş modeliyle, proses yaklaşımıyla, bilgiye dayalı kararlarıyla ve ilkeli hareket tarzıyla sektörü şekillendirebilecek bir yönetim anlayışında hareket eden Karland, satıcı rolünün çok ötesine giderek; müşterisinin ihtiyaçlarını analiz edip doğru zamanda doğru ürünle, doğru fiyatla, doğru yerde olmayı hedeflemiştir.

Karland, Temot International'ın Türkiye’deki ortağıdır. Bu sayede dünyadaki gelişmeleri takip etmekte ve önemli deneyimlere sahip olmaktadır. Birliğe ortak diğer şirketlerle iş birlikleri yapmakta ve Türk pazarına dünya çapında hizmet veren markaları getirmektedir. Karland, Yenileme Pazarı Geliştirme Derneği’nin üyesi olarak Brüksel merkezli FIGIEFA (Uluslararası Otomotiv Yenileme Pazarı Distribütörleri Federasyonu)’da temsil edilmektedir.

Karland, 15.000 m'lik deposu, geniş ürün yelpazesi ve Türkiye çapındaki yaygın müşteri ağı ile hizmetlerine değer ekleyerek sektöre yatırım yapmaya ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Karland Kurumsal Broşürünü bilgisayarınıza indirmek için lütfen tıklayınız. (PDF, 14 Sayfa, 3.88 MB)

Karland Kurumsal Bröşürünü görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda Adobe Acrobat yüklü olması gerekmektedir. Eğer yüklü değil ise, yüklemek için tıklayınız.

 
   
© 2009-2016  Gizlilik Bildirimi | Yasal Uyarı | Kullanım Koşulları  |  Kişisel Verilerin Korunması